Povodom 20 godina od obnove nezavisnosti Crne Gore, Fond za zaštitu i ostvarivanje manjinskih prava upućuje iskrene čestitke svim građankama i građanima uz želju da zajednički nastavimo da gradimo društvo mira, međusobnog poštovanja, jednakosti i multikulturalnog sklada.
Dvije decenije nezavisnosti potvrda su da su različitosti naše najveće bogatstvo, a zajedništvo temelj savremene i evropske Crne Gore.
Nek je vječna Crna Gora!

